Vážení priatelia, dnes sa opäť vysielalo Superstar, po Šeherezáde. Trochu hlúpa nasledovnosť, ale hlavne že sme sa dočkali. Dnešok bol zameraný najskôr na Prahu a jej kasting. Ukázal sa chalan, ktorý spieval Miku a do toho skladbu “Jsem gay” a postúpil, hoci ho Rytmus označil za vtip.

Dvojčatá Szamkové, ktoré sú mi niečím známe, to skúšali a prvá postúpila. Druhá však nie. Ako jedna z nich poznamenala, “jedna bez druhej sme nič”, ale budú si držať palce. Objavil sa aj Michal, ktorý si včera ľahol  a zaspal na kresle v hoteli a Tina sa o neho postarala. Číslo mal 08000, čo mu Paľo prepísal na 00000, keďže spev bol naozaj strašný. Po ňom dorazila naobliekaná 08256 Romana Jaroušková. Palo bol tvrdý “Si hluchá jak poleno. Toto bol Titanic aj v speve!”. Bola veľmi smutná, že ju posudzovali a znemožnili kvôli poznámkam na jej oblečenie. Mala svojim spôsobom aj pravdu. 08608 Janka z KFC zaspievala len jednu vetu a spev to nebol. Musela ísť. Michaela Krejčíková s modrou ofinou chcela spievať Avril Lavigne, ale žiaľ odrecitovala jedinú vetu a šla. Lenže priatelia sa jej prišli zastať a nasačkovali sa v malej skupinke pred porotu. Bez úspechu. A dnes sa ukázala tanečnica, či skôr striptérka, ktorá sa vraj venuje modelingu. 09284 Janka, vyzývavá čiernovláska ale nepostúpila.  O tomto písal náš debilný Nový čas dnes ráno, že Paľovi sa tu nejaká striptérka páči a je jeho favoritka? Tak to musel mať náš milovaný bulvár naozaj pomýlené informácie.

Ešte niekde pred ním sa tu objavil človek s podivným menom a nechutným vystupovaním, najmä keď chcel pobozkať Rytmusa. Slizký chalanisko Aik Murczechy je pritom už na pár videách na Youtube prezentovaný ako spevák.

Paľo sa zdá byť obzvlášť tvrdý. Jerguš Oravec sa ukázal vo včerajšom zostrihu a dnes ho nechali trochu dlhšie. Patrí z Prahy medzi prvých poriadnych. Vyslúžil si dobré hodnotenie. Nasledoval podivný chalan 09169, ktorý spieval od Beatles Yellow Submarine, spieval strašne a Rytmus si ľahol do červenej hromady listov. Lukáš Ondruš z Piešťan ktorý žije v Prahe 6 rokov spieval Mandy, vyzerá dobre, spieva naozaj dobre a zaslúžene postupuje. 09064 Tomáš Jurenka spieval s gitarou, nebolo to zlé, a malo to aj to čo si zaslúžilo postup. Označili ho za medvedíka. Pekné dievča Aneta Salačová 22 rokov spievalo Moment like this. Naozaj dobré, výrazné a postúpila.

Teraz sa prešlo do Bratislavy. Nakrúcalo sa na Hlavnom námestí na Vianočných trhoch v Bratislave. Rytmus obe porotkyne prepravil do Incheby z hotela svojou limuzínou. Peter Paulík 22 rokov s číslom 08182 bol neuveriteľne nechutný, vyzeral podivne. Paľo povedal “že je to samovražda”. Veronika Poláková 17 rokov spievala Hallelujah, veľmi pekne a postúpila do divadla. Hallelujah bola veľmi častou pesničkou, môže za to zrejme Martin Chodúr, keďže ju trochu viac preslávil medzi našou mládežou mimo Shreka, kde sa skladba objavila. Marek Kutnár 18 rokov má namaľované oči, a je to jeho imidž, ako sám tvrdí. Pred porotou spieval skladbu, ktorá sa objavila na albume kapely HIM. Postúpil. Dorazil aj mimozemšťan. Súťažiaci Juraj Martynov 02383 bol trochu pomätený a rozprával o mimozemšťanoch. Spieval pesničku ktorú poznáme aj v podaní kapely Wheatus. Rytmus k nemu prišiel s hromadou prachov z vačku, vybral asi 100 €, dal mu ich a povedal mu nech už nespieva.  (na videu)

Mariana Kušnierová mala trému z Paľa a aj ten jej povedal, že jej chýba to, ako sa volá tam ten – Rytmus. Nasledoval 02290 najbloňďavejší a múdrosti rozdávajúci ráčkujúci až nechutne falošný 30 ročný Štefan Karner. Paľo povedal, že mu doporučuje…. au… slovenčina. Na Slovensku sa odporúča. Dorota Dragulová po reklame zaspievala úžasným hlasom francúzsku pesničku, ktorú poznáme aj od Dominiky Starej.  Habera poznamenal, že je to “hlas ako pán Boh”. Ukázala sa Dominika z Talentmánie. Nasledoval  vraj pekný chalan s číslom 03036. Rytmus: “Kamo, ty si zabil”. Palo: “Gábina sa oblizuje”. Až teraz začal spievať. Matěj Kubec spieval skladbu Klára od Chinaski, spev bol dobrý. Gábina povedala, že spev nebol dobrý, ale postúpil. Nasledovala Zuzana Feketeová, ktorá bola postupom sama veľmi prekvapená.

Dominika Stará sa ukázala na kastingu, zaspievala.  Spomínala na svoj kasting. Na mieste kde vtedy sedela Dominika sedel chlapík Eugen (30 rokov). Ten žije v Londýne, na Vianoce prišiel domov a ešte skúsil aj Superstar. Nevyšlo to. Nuž a tým sa dnešný večer končil. Máme sa na čo tešiť na budúce. Ak sme niekoho urazili našim vlastným hodnotením, tak nemal robiť, to čo robil. Bezdôvodne tu naozaj nikoho neoznačíme za slizkého, alebo podivného. Ak máme kvôli niekomu dôvod prepnúť program, asi v tom niečo bude.