Niečo, čomu by sme len tak neuverili, no okolnosti to zariadili inak. Casting do najnovšej Superstar, ktorá štartuje koncom roka 2020 si môžete spraviť online priamo zo svojho počítača. Nahráte sa tak na video, ako spievate doma v obývačke, či vlastnej izbe. Dokonca bez toho, aby o tom ktokoľvek doma vedel. Kým mama varí dole obed, na poschodí si dievča urobí casting do Superstar a zmení tak svoj život. Možno k lepšej budúcnosti, možno horšej. Ako sa to vezme a či ide o talent, alebo hrôzu hodnú špeciálneho zábavného vydania.

casting Superstar formulár 2020

Casting do Superstar online prinesie zmeny

Tlačenice v nejakých halách a spievanie pred porotou prináša stres, čakanie, ale aj prefiltrovanie tých, ktorí naozaj chcú a môžu spievať pred publikom. No prefiltruje aj skutočné talenty, ktoré pred publikom spievať nevedia. Nevedno, ako si bude porota vyberať ľudí a talenty do ďalších kôl. A nevedno ani to, v akej podobe tieto castingy uvidíme aj u nás. Každý má na notebooku inú kameru, rôzne rozlíšenie a tak bude aj rôzna miera obrazu, kvality… nehovoriac o zvuku. Nuž, máme sa na čo tešiť.

Pôjde o poriadnu novinku, ktorá nemá ešte jasný deň zverejnenia. Nevieme, kedy sa začne s vysielaním. Jedno je však jasné. Účastníci castingov sa len tak skoro neukážu a neuvidia sa navzájom. Všetko je stále naslepo a nikto nevie, či nie je v súťaží a v postupe aj niekto z rovnakého mesta, školy, či zo skupiny priateľov. Vieme dokonca aj to, že toto prvé kolo sa neobjaví v TV. Ale nevieme ani to, ako bude prebiehať to druhé a či bude stále online.

Castingy sa robia na tejto stránke:  https://talent.markiza.sk/Superstar2020

  • Obsahujú formulár s osobnými údajmi, prehlásením a súhlasom so spracovaním osobných údajov ako aj sekciou pre načítanie videa.
  • Už v úvode ťa víta text, ktorý sme dosiaľ nikdy nemohli pri castingovej prihláške vidieť. Znie: „DÔLEŽITÉ – Tento rok bude vzhľadom na situáciu s Covid-19 prebiehať kasting iba online. Nebudeš musieť nikam ísť, všetko prebehne cez mobil / tablet / notebook z pohodlia tvojho domova. Tento kasting nebude nikde vysielaný, je to iba prvé kolo. Okrem teba sa ho zúčastní iba niekto z nášho kasting tímu, zaspievaš a porozprávate sa o tvojich skúsenostiach so spevom. Potom sa rozhodne či postupuješ alebo nie, rozmyslieť si to môžeš samozrejme aj ty.“