Rytmus je násilník a hulvát. Dokonca keď v marci vypadli zo Superstar štyria semifinalisti, všetci jednohlasne poznamenali, že Rytmus je komerčná fľandra. O Rytmusovi je tiež známe, že sa s nikým nekašle. A je mu jedno aj to, že niekomu dá facku, delo do hlavy a podobne. Veľký bitkár, kápo, KING, a prehnaný frajer, až prehnane prehnaný do nechutnosti, je aj na niektorých videách, kde jasne vidieť jeho povahu. Toto vybrali za porotcu. Po pravde, Superstar oživil svojim spôsobom. Problém ale je ten, že Rytmus je ten čo odcudzoval komerciu a zapredávanie sa reklame. Ten o tom spieval. Ten sa vysmieval a nadával všetkým, čo si nejdú svojou cestou. Dosť bolo kecou, pozrite sa na to.

Tu sa Rytmus púšťal do konfliktu s provokatérom Jamesom Coleom v Čechách v Uherskom Hradišti. Na uzde ho držal ochrankách vyšší o jednu hlavu a pol.

Rytmus má bojové umenie v krvi. Pozrite sa ako zaútočil na konkurenčnú rapovú skupinu ADK. Má aj riťolezov, napríklad toho, čo nakrúcal a smial sa ako blbeček v pozadí.

V rozhovore hovorí o komercii… ten pravý… ale hovorí aj o tom, čo pre neho znamenajú iní raperi. Je tu však aj jeden krásny záber na to, ako zaútočil na fanúšika v hľadisku. Celkom tvrdo.

Toto je útok na chlapca v šiltovke, taktiež v publiku.

Takže asi taký je teraz deťmi milovaný Rytmus.