Želáme veľa šťastia. Ak dostanete rovnaký nápad tak ako my, pozrieť sa na záznam zo včerajšieho Superstar a z nepochopiteľných dôvodov sa výrobcovia šou stále štítia zverejňovať ho na Youtube, hoci jednotlivci to aj tak robia, nájsť poriadne video je ťažké. Kde sme našli videoarchív záznamu LIVE vysielania 18. 10. 2015.

Odkaz: http://novaplus.nova.cz/porad/superstar-2015/video/7070-superstar-18-10-2015/

Je neuveriteľné, že sa nedokážete pozrieť na to čo chcete, pretože to, čo predvádza portál http://novaplus.nova.cz, asi najrýchlejšie dostupný legálny záznam videa z celého Superstar večera. Toto rozhranie vám znemožňuje si pozrieť poriadne to, čo by ste chceli. NOVA preháňa. Jedna reklama vás čaká v úvode na Coldrex,nasleduje ďalšia a ďalšia. Ak už to konečne začne a vy ste nemohli preskočiť reklamu, lebo to skrátka ošetrili, možno dostanete nápad ako my. Nechcete to pozerať od začiatku. Chcete si pozrieť husľové sólo Pavla Kovalčíka a teda preskočíte len odhadom na miesto, kde to môže byť. Riskujete. Prečo?

Online video

Pretože šialená NOVA vám pustí reklamu na NIVEA deodoranty a následne ešte dve ďalšie. Čakáte doslova ako magori až zistíte, že ste skočili na nesprávne miesto a musíte posuvník posunúť ešte možno o polhodinu dopredu. A znova. Reklama a reklama. Tie mrchy sa nedajú preskočiť. Nepremyslený, nervy drásajúci amaterizmus a slabé nastavenia. Doteraz som ani netušil, že české UPC má nejakých oopsákov. Pustili sa mi rovno dve reklamy za sebou. Ďakujem veľmi pekne.
A ak už sa konečne dostanete k videozáznamu, tak vás čaká brutálne pomalý, s nulovou kompresiou, ťahavý, trhavý, nekvalitný záznam na ktorý potrebujete hyperteralinku, aby to fungovalo ako treba. Doslova nenažrané šialenstvo, zhubné, choré, sprosté, nemožné, únavné a odporné. Dosť, že celá plocha je doslova zaondená od Doktora Otkera a upútavky na show Jana Krausa.