Prvé finále ČS Superstar 2 sa blíži

Tlačová správa Markízy: Už túto nedeľu nás čaká priamy prenos prvého finálového kola druhej série Česko Slovenskej SuperStar, v priebehu ktorého predvedie svoje spevácke kvality dvanásť najnadanejších spevákov a speváčok! A pozor, tento večer si prvýkrát vypočujeme novú hymnu tohtoročnej série Česko Slovenskej SuperStar!

Druhá séria populárnej speváckej show Česko Slovenská SuperStar graduje! Už túto nedeľu 10. apríla 2011 nás čaká prvý finálový večer! Dvanásť najlepších speváckych adeptov, ktorí postúpili do finále, zaspieva song svojho najobľúbenejšieho popového idola! Dvanásť najlepších spevákov a speváčok oboch republík na jednom pódiu – a šance na postup sú veľmi vyrovnané! Je to na divákoch, len oni majú v rukách osud súťažiacich, len oni rozhodujú svojimi SMS hlasmi, kto sa ocitne na pomyselnom Olympe SuperStar a stane sa víťazom! A to nie je všetko! V nedeľu si vypočujeme aj premiéru novej hymny tohtoročných finalistov!

Napätie sa stupňuje! Kto bude o ďalší finálový krok bližšie k rozprávkovej výhre 100 000 eur, sa dozvieme už v pondelok 11. apríla 2011, kedy nás čaká najemotívnejšia časť súťaže, a to Rozhodnutie, ktoré ukončí šancu na výhru hneď dvom finalistom.

1. finálové kolo:
nedeľa 10. apríla 2011 o 20.00 hod – 12 finalistov
pondelok 11. apríla 2011 o 20.00 hod – ROZHODNUTIE
Viac na www.superstar.tv a www.facebook.com/superstarnova
PR oddelenie TV Markíza

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Tejty