Tlačová správa TV Markíza: Druhá séria celosvetovo najúspešnejšej speváckej show Česko Slovenská SuperStar je v plnom prúde. Ďalší výber toho najlepšieho z kastingov, ktoré prebehli v štyroch mestách Slovenskej a Českej republiky, čaká divákov TV Markíza už túto nedeľu!
Obľúbená spevácka show Česko Slovenská SuperStar, ktorej druhá séria od minulého týždňa opäť spojila národy oboch štátov, je v plnom prúde. Už túto nedeľu 27. februára a v pondelok 28. februára uvidíme ďalšie dve epizódy. V zostrihoch toho najlepšieho z brnianskeho, bratislavského, košického a pražského kastingu opäť nechýba pestrý výber speváckych talentov, uvidíme hojné zastúpenie členov hodných postu v Hviezdnej pechote, ale aj dych vyrážajúce spevácke unikáty, ktorých zlato v hrdle porota zložená, že skúsených odborníkov hudobnej brandže – Paľa Haberu, Rytmusa, Gábiny Osvaldovej a Heleny Zeťovej – okamžite rozpoznala a posunula ich do ďalšieho kola. Aj v týchto kastingových častiach nás čaká hodnotenie speváckych výkonov súťažiacich, objektívne a trefné komentáre porotcov a chýbať nebude ani skvelá moderátorská dvojica Leoš Mareš a Tina, ktorá je súťažiacim po celú dobu vždy nablízku. Čaká nás množstvo dramatických chvíľ, osudových príbehov, vypätých emócií, potokov sĺz z neúspechu i chvíle obrovskej radosti z postupu.

Adeptov na víťaza druhej série Česko Slovenskej SuperStar je i medzi tohtoročnými súťažiacimi kvantum, len jeden z nich však uspeje a stane sa víťazom! A práve naňho čaká okrem titulu víťaz Česko Slovenskej SuperStar tiež kontrakt v hodnote 100 000 eur!

Na TV Markíza už túto nedeľu 27. februára 2011 o 20:00 hod a v pondelok 28. februára o 21:00 hod!
Viac na www.superstar.tv a www.facebook.com/superstarnova

PR oddelenie TV Markíza