Hneď ako česká televízia NOVA a slovenská Markíza pustili do éteru nové spoty na prilákanie talentov, bolo jasno. Rok 2018 sa bude niesť v znamení ďalšej superstar. Doterajšie šou nám priniesli mnoho talentov, aj sklamaní, no určite je medzi nami o niečo viac ľudí, ktorých talent by inak nedostal možnosť predrať sa na povrch.

Medzi nimi sa môže ocitnúť, respektíve reálne aj naozaj ocitne viacero mladých ľudí, ktorí za sebou nemuseli mať absolútne nič. No to nič vieme aj o pripravovanej šou. Mimo spoty a fakt, že sa dá do šou už prihlásiť na stránke superstar2018.cz, nevieme ani to, kde sa budú konať výberové castingy, kedy, kto bude porotcom a nevieme ani nič o organizácii. Pochopiteľne. Sme celkom na začiatku.

Prípravu novej šou sledujeme

Prípravu SUPERSTTAR 2018 sledujeme a radi prinesieme zaujímavé novinky, čo sa šou týkajú. Zatiaľ môžeme zhrnúť to, čo vieme s istotou potvrdiť.

  • Šou bude opäť spájať Česko a Slovensko
  • V šou sú zapojené pôvodné televízie Nova a Markíza, takže na tomto poli sa žiadna zmena nechystá.
  • Formulár na prihlásenie je už spustený. Vypýta si od vás naozaj priveľa osobných údajov aj fotografie, či video výkonu.
  • Mierne skrášlili logo, inak je stále to isté aj s pôvodnou zvučkou.
  • Pycovi o niekoľko týždňov skončí Let’s Dance a nie je známe, kde sa bude angažovať. Je však v súčasnosti na Markíze a tým by to mal blízko do Superstar. Nakoniec Superstar bez Pyca ešte môže byť Superstar? A môže byť Superstar bez Haberu?