Prvá marcová Československá Superstar bola druhým dňom. Televízny diváci si tak mohli pozrieť ďalšie výkony súťažiacich o závratnú výhru 70 000 EUR. V ukážkach sme mali možnosť vidieť niekoľko strašných výkonov aj zábavné výkony. Ako vždy, budú rozmiestnené po celom večeri.

Celkom prvý sa objavil Tomáš Karlík. Vyrazil s gitarou a úsmevom. Chlapským spevom porotu zaujal. Ďalšia bola Tereza Chudíková v klobúku, výraznom rúži s čiernymi vlasmi. Jej výkon z počiatku vyzeral zvláštne. Výrazný klobúk sa kýval z jednej strany na druhú. Spala? Alebo len umelecky preciťovala to, čo spieva? Pri takomto výkone musel každý premýšľajúci človek počítať s tým, že mu porota vytkne zatvorené oči.

Na scéne sa objavila miešanka Elizabeth Panzo s piesňou od Amy Winehouse, ktorej otec je rovnako tak z Angoly, ako otec Bena Cristovaa. Ako sama povedala, dokonca sa navzájom poznajú, čo Ben okomentoval, že ho jej otec zrejme pozná lepšie ako on sám. Naznačil tak zrejme vzťahy v jeho rodine. V každom prípade jej spev nebol celkom najhorší. Ben k nej ale prišiel a posmelil ju do ďalšieho výkonu. Jej druhý pokus bola skladba v bližšom jazyku, ktorá pri jej exotickej tvári vyznela zaujímavo. Nakoniec si porotu získala.

Nasledovala dievčina s gitarou, 1656. Príjemná, pekná, sympatická. Júlia Masnicová z Kysúc. Vyzerá dobre, neprehnane a milo. jej podanie More than Words bolo nežné, pomalé, milé. Dokonca také, že si ho radi pustíte opäť niekedy z Youtube, ak sa tam vôbec niekedy objaví. Držíme palce. A ešte mnoho ďalších… nebyť vypnutého prúdu a straty chuti písať.