Sledovanie online

Hoci to znie banálne, stále sa k vysielaniu TV Markíza online mnohí nevedia dostať a priznám sa, že ani ja svojho času tiež. TV Markíza spúšťa online vysielanie v prípade, že ide o ich reláciu, program, ich tvorbu, alebo televízne noviny a podobne. To platí aj pre Superstar. Celú šou je možné sledovať online na počítači s bežnými prehliadačmi ako Internet Explorer, Firefox, Opera a ďalšie, za predpokladu, že máte všetky potrebné Flash prehrávače nainštalované. Ostatne, ak aj nie, systém vás na to upozorní a tieto chýbajúce software veci doinštaluje. Pri sledovaní priamych prenosov a vysielaní Superstar, ako aj každého iného významného prenosu, ale počítajte s tým, že server môže byť preťažený a to veru aj je. Niekedy mám problém sledovať online prenos, lebo je očividné, že je online aspoň tisícka ľudí a rovnako ako ja, sledujú Superstar.

Online vysielanie TV Markíza - DNES EŠTE UVIDÍTE

Kam ísť?
TV markíza online sledovanie: http://video.markiza.sk/live-tv

Na počudovanie online televízia TV Doma (sestrička od TV Markíza) funguje aj počas vysielania telenoviel, takže je ich možné sledovať online v tej slovenskej verzii ako je na reálnej televízií.
TV doma online sledovanie: http://doma.markiza.sk/live-doma
Živé vysielanie televízie Nova: http://voyo.nova.cz/

Online vysielanie TV Markíza - prekrásne dievča spieva

Aké sú nedostatky?
Aj keď pri takomto sledovaní máte pocit, že by to šlo pozastaviť a pretočiť, nejde to. Ide to presne ako v TV. S niekoľko sekundovým oneskorením, alebo trhavo pri preťažení. Odvysielavané sú aj reklamy počas bloku. Ak prídete na online vysielanie v čase, keď má TV markíza film, alebo iný produkt, ktorý nemôžu vysielať internetom, vtedy je tam hlásenie, že to skrátka nejde a že online vysielanie je dočasne nedostupné. Želáme vám veľa šťastia pri sledovaní netrhavého záznamu a vysielania.


Online vysielanie TV Markíza