Počuli ste o novinkách, ktoré sa chystajú v televíznom étery v oblasti realityshow? Markíza už pred niekoľkými mesiacmi ohlasovala príchod novej reality show Ostrov. Nepochybujeme o tom, že sa tam prihlásilo mnoho mladých ľudí bez záväzkov. No od niekoľkých spotov už o nej vôbec nepočuť. Je teda možné, že to Markíza zabalila, alebo naopak. Naplno chystá nakrúcanie, priestor, ľudí, prepravu a celkovo logistiku techniky, keďže na niečo také sa nepreváža len jedna kamera a nejaká jednokufrová technika. No to, čo chystá JOJ, to je už extra prekvapenie.

Sliepka na farme

Zase farmárska tematika
JOJ dokázala doteraz využiť niekoľko formátov založených na jednoduchosti. Vždy z toho spravila fiasko, ktoré maximálne ponižujúcim spôsobom komentovalo a urážalo všetko okolo svojich dojných kráv, ľudí v šou. Tentoraz spúšťa vlastnú reality show, takmer akoby kópiu Farme na Markíze. Kým pri Markíze sme šťastní, že to skončilo, JOJ spúšťa svoju a sľubuje 50 000 EUR ako odmenu. Podmienkou je minimálne 18 rokov a vyplnenie online prihlášky na webe.

Ani ma nehne! Aj keď 50 000 by zaplatilo hypotéku a všetky dlžoby, zostalo by mi 1200 EUR na renováciu toho, čo ešte donedávna renováciu nepotrebovalo. Ak JOJ súhlasí, môžu nakrúcať aj u nás doma. Roboty bude dosť a náradia máme presne tak veľa, ako ho bolo v roku 1860.