Kto postúpil do semifinále? Zoznam 24 finalistov

Tu máme zoznam všetkých 24 finalistov, ktorí postúpili ďalej. Dievčatá majú prednosť a tak prvé budú Slovenky. Postúpili:
Klaudia Pappová (20) z Matúškova, Šamorínčanka Alexandra Vokáliková (18), Petra Huljaková (21) z dedinky pri Bratislave z Miloslavova, Simona Fecková (21) z Košíc, ďalej Dorota Drugalová (15) z Partizánskeho a rovnako stará mladučká Rizvana Celesta Buckingham. České dievčatá sú nasledovné: Aneta Salačová (22) z Újezdov, Jana Karasová (20) z Našiměřic, Gabriela Gunčíková (17) Jankovice, ďalej Olomoučanka Monika Povýšilová (18), Sára Milfajtová (19) z Brna a Alžbeta Kolečkárová (18) z Napajediel.

Čo chlapci? Z českých chlapcov postúpili tieto mená: Jan Ráček (22) z Klatov pri Šumave, Martin Kuruc (19) z Brna, ďalej Petr Ševčík rovnako starý z Brna. Ďalej do semifinále postupujú Tomáš Jurenka (28) a samozrejme Scott Noah Ellenwood (15) z Chotěbuze pri Českom Těšíne. Ani slovenskí chlapci neboli na zahodenie. Medzi semifinalistov sa zaradil Jerguš Oravec (21) z Trenčína, Martin Harich z Liptovského Mikuláša, ktorý má len 15 rokov, ale naozaj talent v rodine. Je tu aj Lukáš Ondruš (15) z Prahy, ale reprezentuje Slovensko. Ďalší Lukáš je Lukáš Adamec (23) z Košíc. Marcel Dragúň (17) z Komjatíc, ďalej Matej Piňák (25) z Hlohovca.

Držíme palce.

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Tejty

  • Michal

    Kedy súťaž vrcholí? Kedy sa rozhodne o novej superstar?