Skupina Team, ktorej je dlhé roky frontmanom Paľo Habera, porotca v Superstar, má za sebou viac ako dve desaťročia koncertovania a turné. Hľadať akúkoľvek knihu, ktorá by zachytávala históriu a úspechy kapely je viac menej zbytočné, pretože existuje len jedna.

Team kapela Haberu

Napísal ju Daniel Hevier, ktorého meno sa s kapelou spája viac, ako by sme čakali. má 256 strán, vyšla vo vydavateľstve Trio Publishing v roku 2012, čo však nevadí, keďže od roku 2012 sa toho v kapele veľa nezmenilo.

Obsah knihy: Team – príbeh hudobnej legendy

Prvá a jediná kniha o hudobnej legende českej a slovenskej scény, skupine TEAM. Knihu napísal človek najpovolanejší, textár skupiny Daniel Hevier, ktorý s TEAMom strávil takmer 25 rokov, spolu so svojím synom Danielom Jr. Okrem obligátnej chronológie tu nájdete príbehy zo zákulisia, vysvetlenie vzťahov, sólové úniky Paľa Haberu i to, ako sa s nimi kapela vyrovnávala, osobné zápisky kapelníka Dušana Antalíka, záznamy technika, výpovede režisérov a zvukových majstrov, ukážky dobovej tlače, raritné fotografie, ktoré ešte nikde neboli zverejnené, úryvky bizarnej korešpondencie, vyznania fanúšikov, diskografiu a rozbory jednotlivých CD, názory kolegov z branže na TEAM, príbehy o tom, ako vznikali piesne, zážitky z ciest, šnúr a turné a mnoho cenného textového i obrazového materiálu

Kúpiť v online kníhkupectve BUX.sk