Zmeň číslo na meno – takto znie nová reklamná kampaň ČS Superstar 2 na Markíze. Rytmus sa napríklad v tejto reklame objavil niekde po 20:00 počas reklamného brejku v seriáli tisíc a jedna noc. Tina má tiež svoju verziu reklamy a tá bola uvedená v čase 21:50. Reklama hovorí o tom, že akonáhle odspievate dobre a postúpite, číslo súťažiaceho sa bude môcť zmeniť na jeho meno.

Žiaľ, zrejme aj o tomto mal byť Rytmusov príhor, ale jeho prehnaný až úbohý pokus byť coolový a bomba king big rapper veľký frajer, tak mu nebolo rozumieť ani slovo. Na šťastie Tine bolo rozumieť všetko, čo povedala. Na toho Rytmusa sa ale naozaj nedá pozerať. pripadá mi až choré dávať ho do televízie. Pri sledovaní televízie u nás doma nikto z troch ľudí nerozumel, čo chcel povedať. Ale nie, že by to bol jeho zámer, bolo to pre jeho zámer vypadať “rytmusácky”.

Pozrite si Helenu Zeťovú v novom spote, v podstate o jeho prípravách sme už nedávno hovorili / písali.

Alebo spomínanú Tinu

Zmeň číslo na meno má znamenať významný krok v ďalšom postupe súťažou. Pokiaľ si to súťažiaci zaslúžia, budú môcť svoje súťažné číslo vymeniť za svoje meno. V tej chvíli sa má z očíslovaných ľudí stať niekto vystupujúci pod svojim menom a práve vtedy môžu začať fanúšikovia so svojim šialenstvom.