Vypadli Petra Huliaková, Jana Karasová, Marcel Dragúň a Jan Ráček

Dvadsaťštvorka semifinalistov druhej série speváckej show Česko Slovenská SuperStar má za sebou prvé semifinálové kolo i prvé Rozhodnutie. Rozlúčili sme sa s Petrou Huliakovou, Janou Karasovou, Marcelom Dragúňom a Janom Ráčkom.

Prvé semifinálové kolo a úplne prvé Rozhodnutie zažila v prvý jarný deň tohto roku semifinálová zostava druhej série Česko Slovenskej SuperStar. Na základe počtu zaslaných diváckych sms hlasov sme sa v jeho priebehu rozlúčili so štyrmi súťažiacimi. Vyraďovací večer bol naplnený napätím a očakávaním, na ramene koho spočinie ruka moderátora s povestným a tak obávaným „Dotykom smrti“. Svoj tip na vyradených adeptov najprv vyriekli členovia hviezdnej poroty, potom sa moderátorská dvojica Tina a Leoš Mareš ujala úlohy „katov“ a ukončila nádeje na postup do ďalších kôl súťaže dvom dievčatám a dvom chlapcom. Včerajšie vyraďovanie sa tak stalo osudným Petre Huliakovej, Jane Karasovej, Marcelovi Dragúňovi a Jánovi Ráčkovi. Eufória radosti sa miešala so slzami sklamania a smútku u všetkých súťažiacich. Pravidlá sú ale neúprosné, vyhrať môže len jeden!

Už tento víkend nás čaká priamy prenos druhého semifinálového kola. V sobotu 26. marca 2011 zaspieva LIVE desiatka chlapcov, v nedeľu 27. marca 2011 zas desiatka dievčat. V pondelok 28. marca 2011 budeme opäť svedkami napínavého Rozhodnutia.

2. semifinálové kolo:
Sobota 26. marca 2011 o 20.00 hod – CHLAPCI
Nedeľa 27. marca 2011 o 20.00 hod – DIEVČATÁ
Pondelok 28. marca 2011 o 20.00 hod – Rozhodnutie

Viac na www.superstar.tv a www.facebook.com/superstarnova
zdroj: PR oddelenie TV Markíza

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Tejty