Už túto nedeľu sa to začne. Čo už vieme?

Dlho očakávané druhé vydanie medzinárodnej speváckej reality šou, v ktorej sa medzi obyčajnými ľuďmi vyberie ten, čo vie naozaj spievať, alebo ten, čo si získa vaše sympatie (ale napríklad aj ten, komu otecko zahlasuje tisíckami smsiek). Nech je ako chce, čo chvíľa znova začne šou.

Čo v skratke vieme o tejto prichádzajúcej Superstar? Ako to bývalo v každej jednej, prvý diel a prvý odvysielaný večer nič priveľmi zaujímavé nepriniesol. Ukázal len niekoľko vystúpení, nejaký pokec o uvítaní, ďalej vysielanie stihla preseknúť reklama na nehorázne dlho a dokončilo to príliš skoré ukončenie. Uvidíme, ako to bude tento rok. Isté je, že sa na večer mnohí tešíme. Medzi súťažiacimi sú naši priatelia, rodina, prípadne my sami. Mnohí sú zvedaví, ako sa komu darilo, kto našiel tú odvahu a šiel skúšiť šťastie. Zvedavosť je prirodzená a tak niet divu, keď si ľudia pozrú prvý diel ČS Superstar 2 len zo zvedavosti.
Už vieme, že sa v porote objaví Helena Zeťová, Paľo Habera, Gábina Osvaldová a Patrik Vrbovský alias Rytmus. Všetci štyria sa aktívne podieľajú na reklamných spotoch. Markíza tiež začala reklamnú kampaň na prichádzajúcu šou. Niekoľko internetových serveroch má viditeľnú reklamu so sloganom v zmysle “UŽ ČOSKORO”. Ak sa kohokoľvek dnes z mladých spýtate, kto je Paľo Habera, asi každý odpovie, že predsa ten kat, porotca zo Superstar. Práve to chce už Paľo zmeniť a vrátiť do pôvodného stavu. Podľa jeho samotných vyjadrení by toto už mala byť jeho posledná Superstar a ďalej sa už bude venovať svojej kapele, ktorú naozaj trochu nazedbával. Treba pripomenúť, že Paľo zatiaľ nelenil a zložil zopár piesní, mimo iné aj hymny niektorých Superstar a to neboli žiadne béčkové skladby. Ako moderátori sa nám predstavia klasicky Leoš Mareš, v novom štýle a vraj v súčasnosti priateľka Patrika Vrbovského exotická Tina. Hlavným partnerom je T-com, takže sa máme na čo tešiť – haldu reklám a dúfame, že sa už nadobro zabudne na Dedeho. Prichádzajú síce majstrovstvá, ale Dede doma ľad nemá a spievať príliš nevie, aby hodnotil ako špeciálny hosť.
Veľké opozitum Markízy je JOJ. Medzi oboma televíziami je citeľný rozbroj a konkurenčný boj, ktorý sa najviac ukázal počas talentových reality show až do takej miery, že nám ich celkom obe znechutili a bol v nich zmätok. Viaceré výrazné talenty sa však ukázali svetu a tak vieme, ako veľmi je Slovensko aj Česko bohaté na rôznorodé talenty. Aj na JOJ uvidíme nejaké zábavné reality šou s chuťou konkurovať Superstar. Kým JOJ má všetko “najlepšie”, “najoceňovanejšie” a “najúspešnejšie”, k tomu pridá aj “najkontroverznejšiu” osobu nášho “šoubiznisu” Noru Mojsejovú s šou ktorá pri jej osobe stráca zmysel elegantnosti tej pôvodnej, so šou Šéfka.

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Tejty