Že slovenský denník názvom podobajúc sa na hodnotné svetové médium The New York Times, je nechutný bulvár a občas ľuďom pripadá ako banda idiotov, je vec známa z osobných skúseností rôznych ľudí, dokonca aj z radov uznávaných celebrít. To nie je len náš názor smrteľníčok a smrteľníkov mimo veľké médiá. V tomto denníku nachádzame stále debilné články aj titulky. Včera prekvapil jeden, ktorý prinútil kúpiť číslo (bod pre denník, vyšiel mu plán nalákať) kde Tomáša Konečného, alias Barbara Mamuta precapili obrovským nápisom PODVOD!

Aký podvod?
Kde je aký podvod? Tomáš od začiatku prišiel do šou a rozprával rečou zámerne zábavnou, vyjadrovala jeho pocity, presvedčenie a spôsob života v akom sa rozhodol žiť. Keby prišiel šialený vyznávač EMO a povedal by, že miluje čiernu farbu a žiadnu inú, NČ by ho našiel s červenou šatkou na ulici a vycapili by obrovský titulok PODVOD (absolútne to isté). Ak Tomáš povedal, že žije v osade na severe u krtka, tak azda každý trochu inteligentný človek pochopil, že keby aj žil, tak ide o vtip. NČ to nepochopil. Dokonca aj to, že denníku povedal, že občas prespí v jaskyni, tak normálny inteligentný človek pochopil, že tam neprespáva tak často ako tvrdí, ale že to berie ako zábavu a denník naťahuje. Absolútne o nič nešlo, absolútne o nič ani nejde. Tomáš je súťažiaci, ktorý zaujal svojim vtipným vyjadrovaním. Vžil sa do úlohy vymysleného barbara zo severu a táto činnosť mu naozaj očividne úspešne ide. Slávne bulvárne slovenské hyeny ale chceli totálnu blbosť predať, tak vycapili slovo PODVOD na pomaly celú šírku strany. Podvod je ale toto jednanie denníka s ľudmi, zavádza takmer každý deň. Rovnaký denník stále opakuje aj na svojom online vydaní, že Habera pokukoval po striptérke a bola jeho favoritka. Aká favoritka? Z čoho ten šialený redaktor usúdil že bola favoritka, keď nikam nepostúpila hneď po krátkom speve? A ani sa na ňu poriadne nepozeral? Má NČ problém s predajom, keď vypúšťa neoverené vymyslené sprostosti? Už neraz sme našli titulky o „zabití“ kým v článku sa píše o „poranení“. Je to naozaj úbohé a svedčí to o inteligencii redakcie denníka už od čias mojej základnej školy.

Tomáš Konečný, podvod

Toľko úvaha na tému…
…ktorá nás dnes v redakcii nahnevala. Vyjadruje osobný a slobodný názor redaktorky. Držíme Tomášovi palce, nech sa mu darí a nech nabudúce presvedčí naozajstným spevom, nie len úžasným talentom zabaviť a prinútiť človeka, nech ho počúvajú. Fotka čísla NČ zo stredy je tu, lebo som si fotila kreslo, kde bol denník položený len náhodou. Ja za to nemôžem 🙂