O stránke

Pre prípad, že by niekoho zaujímala história stránok Ceskoslovenskohladasuperstar.eu:

Stránky vznikajú v decembri 2010 a mienia tu zotrvať a informovať bez zbytočných afér a nesprávneho obsahu. Tieto stránky neriešia, či ide o prvý diel, druhý diel, alebo akýkoľvek diel súťaže. Stránke je pritom jedno, či ide o spevácky talent, alebo sa hľadá Superstar v celkom inej oblasti ako je spev. Čiže tieto stránky vôbec ani nemusia byť určené práve speváckym talentom, takže aj preto ich chceme venovať talentom nie len z rovnomennej súťaže, ale občas aj talentom a pravým Superstar v Čechách a na Slovensku.

Tieto stránky, hoci sa podobajú názvom na formát TV šou, nie sme vôbec oficiálnym webom a súťaž sa oficiálne volá Česko Slovenská Superstar, čo my ani nie sme. Radi ale súťaž podporíme a preto o nej budeme tak trochu písať, informovať, a zbierať zaujímavosti. Stránky vznikli len celkom náhodou a autori sú dvaja.

Kontakt je možný prostredníctvom emailu na serveri n-games.eu – superstarweb(zavináč)n-games.eu

Stránky a apríl 2011: po útoku hackera sa stránky oslabili vo Vašej dôvere. Stratili sme mnoho času, financií, práce aj chuti, no pokračujeme ďalej. Ten, čo nám chcel ublížiť, teda nakoniec nezíska, čo chcel. Web pokračuje ďalej. Ďakujeme všetkým, ktorí s nami zostávajú aj naďalej.
– Viki za redakciu

  • darina

    na youtube boli niekde neoficiálne výsledky minulého kola, kde Lukáš Adamec mal iba o 1,1% menej hlasov ako Kurc! Menej ako všetci ostatní chalani.
    Mala som dojem,že Lukášovi tiež fandíte, tak ma napadlo, že keby ste o tom napísali, možno by ste dosiahli, že tí, ktorým sa Lukášove vysúpenie v ďalšom kole bude páčiť, stavia na istotu a pošlú hlas. Inak mu podla minulých výsledkov /ak sú pravé/ hrozí, že vypadne, čo by bola fakt škoda – dobré by bolo niektoré jeho vyst. vidieť v superfinále ešte raz.

  • Marsella

    Prosim ludia, uz neposielajte SMS tomu tupcovi Sepsovi, Vas nestve, ze zabera od zaciatku miesto inym talentovanym spevakom, ved to je vysmech spevackej sutaze!!! Zhuleny pubertak s infantilnou sou. RYTHMUS – mas 100% pravdu.

  • Prosím, povedzte dvom krásavcom, čo moderujú, či by sa nedalo pri moderovaní prestať hroziť a strašiť, napr. “mám hroznú radosť”, “strašne sa teším” a pod. Slová hrozne a strašne priraďujeme k činnostiam s pocitom bolesti, strachu a podobne. Pán by mohol mať “veľkú” radosť a slečna by sa mohla “veľmi” tešiť. Ďakujem.