O tom, či dievčatá naozaj plačú neviem isto. Ale smutné sú niektoré určite. Veľké množstvo z nich nám písalo, ako ho veľmi milujú, chcú aby vyhral a podobne. Len čo prvý raz zaspieval, boli z neho namäkko, vzniklo minimálne 30 fanklubov na Facebooku, niektoré hyeny pachtiace po prachoch skúpili domény s jeho menom, našli sa aj takí, čo nenásilne vytvorili stránky o ňom a pomáhali mu v popularite. Na internete nájdeme stovku blogov, ktoré o Noahovi píšu. Zrejme skončili, ak Noah nebude pokračovať vo zviditeľnovaní sa.

Už sme si u nás hovorili, kto je, čím je, čo robí. V šou sa ukázal ako nie príliš presný spevák. Falošné tóny mu šli, angličtinu mal ako rodený Američan skvelú, ale to je asi tak všetko. Rovnátka mu vytvárali strieborný úsmev a ten priblblý úsmev „nasilu“ mu dosť prischol. Patril medzi najvyhľadávanejších na tomto webe a teraz vypadol. Dosť drsné. Najmä ak patrí medzi favoritov. Zrejme ho toľko jeho fanúšičky favorizovali, že zabudli posielať hlasy, lebo Noah 4. apríla 2011 vypadol pred bránami finále zo súťaže ČS Superstar 2.

Tu si pozrite niekoľko blogov, ktoré možno o Noahovi nájsť. Samozrejme, že existujú aj krajšie a lepšie. Veď je ich toľko že ťažko uviesť nejaký výber…

http://noahscottellenwoodfan.blog.cz/1103/noah-ellenwood
http://www.terezqa.estranky.sk/stranka/noah-ellenwood
http://vampire-cuck.blog.cz/1103/moje-vlasy-a-noah-ellenwood
http://music-sammer.blog.cz/en/1103/noah-ellenwood-zeru-ho
http://noahscott-ellenwood.blog.cz/
http://ellenwood-noah.blog.cz/en/category/affilates
http://noahscottellenwood.ic.cz/