Už je to mesiac, čo na naše stránky útočí hacker. Chceme vás poprosiť, ak sa niekedy v blízkej dobe stane, že prídete na tieto stránky a nájdete ich presmerované na nejaké zavírované ruské stránky, vedzte, že to nie je náš úmysel. Máme dojem, že vždy na nás zaútočia, keď má byť v televízii Superstar, alebo ak náhodou naša návštevnosť stúpa. Vždy, keď v príleve návštevníkov čísla zrýchlia, napadne nás hacker a poškodí nám tým snahu o dobré meno aj o slušné návštevy.
Pripadá nám v redakcii už naozaj úbohé, že niekto sleduje správny okamih, ako nás zničiť. Aj napriek snahe ochrániť systém WordPress, na ktorom stránky fungujú, sa nám nedarí prísť na spôsob, ako zabrániť neustálemu vstupu hackera do jedného kľúčového súboru na webe. Snahu o pomoc prejavil aj webhosting, no zdá sa, že aj tam sú bezradní. Niekto sa nás bojí a túži nás zničiť za každú cenu. Inak by k tomuto opakovane dôvod nemal. Takže my naháňame strach? komu? Nejakej konkurencii? Alebo internetovému obchodu s kočíkmi? Potom asi jedine konkurencii. My sa ale zničiť nechceme nechať a už vôbec nie takto úbohým podlým spôsobom. My fungujeme na poctivej práci a keď nám niekto závidí už toto, tak naozaj neviem čo si myslieť.

Týmto vás chceme všetkých požiadať, že ak sa v budúcnosti sem dostanete a zažijete miesto tejto stránky nejaký podivný web, ignorujte ho a vypnite. Nič si neinštalujte, čo sa inštalovať chce a ak si budete pamätať, napíšte nám na email: superstarweb*n-games.eu. Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za problémy. Momentálne hľadáme pomoc u viacerých odborníkov pre ochranu. Mienime zotrvať.