Tlačová správa Markízy: Pondelkovú MTV star párty si nenechali ujsť mnohé hviezdy hudobnej brandže Slovenskej i Českej republiky. Okrem spevákov, speváčok a skupín prišli aj finalisti predchádzajúcich sérií speváckej súťaže SuperStar.

MTV Star párty, ktorá sa uslutočnila v pražskom klube na Dlouhé ulici, si nenechalo ujsť mnoho hviezd slovenskej i českej hudobnej scény a tiež bývalí účastníci súťaže SuperStar, ako napr. Monika Bagárová, Denis Lacho, Ben Cristovao, Jan Bendig, Leona Šenková, Martina Šindlerová, Miro Jaroš, Robo Šimko, či Sámer Issa.

Na párty nechýbala ani hviezdna porota tohtoročnej série SuperStar a moderátorské duo Leoš Mareš a Tina. Večer spríjemnil svojím speváckym vystúpením Martin Chodúr, hip-hopperi pod vedením najuznávanejšieho slovenského hip-hop tanečníka Laci Strika a ako lahôdka na záver vystúpili Rytmus a Tina.

Na skvelej párty nemohli chýbať ani členovia kapely Charlie Straight, ktorí okrem cien Anděl 2010 minulý rok vyhrali aj české MTV EMAs, obľúbená kapela Clou, baviť sa prišli aj Eddie Stoilow, Toxique, kontroverzná PSH, spevácka legenda David Koller, speváčka Ewa Farna, Victoria, Marek Ztracený, Xindl X, Olga Lounová, Gipsy.cz, Vlasta Horváth a mnoho ďalších.

Moderátorská dvojica nového programu Backstage, ktorá bola zároveň moderátorskou dvojicou MTV Star párty, Hanka Zajíčková a Dominik Turza hneď v úvode večera symbolicky odštartovali druhú sériu úspešného speváckeho projektu Česko Slovenská SuperStar, ktorý od nedele 20. februára pobeží na obrazovkách TV Markíza a TV Nova. Nadviazali tak na tradíciu, kedy bola v rámci tematického večera prvej série Česko Slovenskej SuperStar odštartovaná československá verzia celosvetového kanálu MTV.

PR oddelenie TV Markíza