Tak a máme to tu. Prvý vzťah v Superstar. Padli si do oka, pre médiá potvrdili, že sa majú radi už od Divadla, kedy sa stihli viac skamarátiť, spoznať a pochopili, že sú v mnohom podobní. Pochopili aj to, že jeden druhému môže veriť a majú pre seba slabosť. Kým Alžběta má 19 rokov, Michal má 16. Ani tento vekový rozdiel im neprekáža. Po pravde, pozrime sa na oboch, veď Michal vyzerá možno na 19 a Alžběta, keď ju nepremachlia na štyridsiatničku, tak vyzerá na 16. Vek sa vzhľadovo obracia.

Majú sa dokonca na toľko radi, že dúfajú vo vzťah aj po skončení Superstar. Raz to príde, keď jeden z nich postúpi ďalej a druhý bude musieť vypadnúť. Uvidíme, kto z nich bude prvý. Láske v tomto štádiu však istotne neublíži, ak niekto z nich bude lepší a viac Superstar ako ten druhý. Myslím si, že v prípade týchto dvoch je to celkom jedno, majú navzájom správne pochopenie a správne názory. Dokonca ani jeden z nich nie je emočne labilný, takže by prípadné vypadnutie jedného z nich mohli bez problémov prežiť. Predsa len, to sa potom môžu hneď navzájom utešovať… a kde sa predsa utešuje s najlepšími výsledkami? V náručí milovanej osoby.

Držíme ich vzťahu palce. Včerajší Nový Čas vydal na titulnej stránke obrovským písmom nápis SEX V SUPERSTAR. To sa opäť snažil niekto len upútať, len preto že vie o ich vzťahu.