V druhom Superstar večeri v pondelok 21. februára sa nám medzi uchádzačmi o titul Superstar predstavil aj mladý 21 ročný Matěj Kubec. Pamätať si ho budete istotne ako vysokého, pohľadného mladíka, ktorému síce Rytmus naznačil že nepostupuje pre svoj spev ale skôr pre vzhľad, ale Gábine sa páčil rovnako ako Helene. Zaspieval skladbu Klára od kapely Chinaski a pritom to vôbec nebolo zlé. Statný mladík s ktorým sa neskôr ešte aj samotná Tina niekoľko krát akože len tak objala, má pritom všeličo za sebou. Čítajte ďalej a dozviete sa o ňom viac.

Známy je ako tanečník Ivety Bartošovej pri jej koncertoch. Má 21 rokov a narodil sa 15. septembra 1989 v Prahe. Od šiestich rokov sa venoval Aerobiku, neskôr prešiel na latino tance a stal sa členom klubu Maestro, ktorá sa sama prezentuje ako Taneční školy Maestro mistrů světa v latinsko-amerických tancích, čo je naozaj pravda. Dnes tancuje viacero štýlov, takže určite nie je len spevák. Je veľmi talentovaný tanečník. Od roku 2005 pracoval ako lektor Street Dance a tiež je zakladateľom vlastnej tanečnej skupiny W8. Dodnes funguje v Centru Tanca, ktorý má svoj kanál aj na Youtube.


video z vystúpenia pod vedením Matěja Kubca.

Od roku 2006 sa Matěj podieľa na viacerých významnejších a medzinárodných akciách už ako choreograf. Získal mnoho ocenení, nechal sa učiť svetovými menami, významnými ľuďmi na scéne českého tanca a tanečného umenia a čo je zaujímavé, mohli ste sa s ním stretnúť v Čechách na naozaj mnohých vystúpeniach a až dnes by ste si uvedomili, že ste ho videli skôr, ako prišiel do Superstar.


video: Matějov tanečný Stred Dance Workshop z pred dvoch rokov v Maďarsku.

V súčasnosti tiež podporuje charitatívne organizácie známych mien v Čechách a tiež je spoluzakladateľ akcie Miss R´n´B.

Nuž a na doplnenie…

video: ako herec sa predstavil aj v reklame na trochu špeciálny magazín.


video: interview pre Gay magazín časopis. Zdá sa, že sa objaví nejaký protest tradičných mamičiek a oteckov… . Ale že by si dievčatá mali nechať zájsť chuť?