Skladba, ktorá je ženská, musela prísť k Lukášovi Adamcovi. V dokrútke poznamenal, že ABBA nosila šialené kostými, ktoré on dúfam nikdy nebude musieť obliekať, okrem tohto kola. Dokonca aj povedal, že „vypadám ako koko*t“. Pozerám na to pódium, kde Lukáš stojí a naozaj tam vidím niekoho, čo vyzerá ako koko*t. Nič to nemení na tom, že Lukášova verzia pesničky je zaspievaná dobre. Spieva to svojim typickým hlasom, nedá sa to považovať za vôbec zlé, dobre sa to počúva a trochu to pripomína muzikál Mama Mia, kde rôzne pesničky spievali muži, hoci pôvodne prevažovala Anita či Amfrida.
Rytmus: „Bezhyby zaspievané, spievajúci rocker čo spieva ABBU, sám si to povedal v dokrútke ako sa cítiš. Zaspieval si to podľa svojich kvalít. Bezchyby zaspievané, rocker ktorý zaspieval ABBU.
Gábina: „Aspoň vidíte, aké sme mali zložité mládí. Ale nespievate ako koko*t, ale spievate pekne.“
Helena: „Pesnička ti nesadla, ale máme ešte Queeny necháme to na potom, pekné to bolo.
Paľo: „Čau, mne sa páči ako si oblečený. Toreador skrížený s medveďom… bolo to neisté ako si vychádzal z dverí…“ ale i tak ho pochváli, že spieva dobre.
Po príchode Leoša k Lukášovi sa spomenul jeho názor na to ako vyzerá, ale spomínal aj Košice ako miesto odkiaľ kto pochádza. Z Košíc je Miro Šmajda, Lukáš Adamec, Tina aj kanibal. Leoš vtipkoval na tému kanibala a že jeho najobľúbenejšia pesnička bola od Paľa Haberu – Mám na teba chuť. Stopercentne na to budú reagovať nejaké dotknuté osoby a drbnuté médiá.