Habera s porotcovstvom skončí, už nebude v porote

Habera sa nechal počuť a médiá azda všetky na Slovensku už túto novinku napísali. Niektoré dokonca použili také slová a výrazy, že to vypadalo, akoby práve teraz Paľo Habera zavesil porotcovanie na klinec a vrátil sa k hudbe. Zámer redaktora takto upútať na seba pozornosť skôr upútal na jeho nepochopenie. Nebudeme ale menovať médium, ktoré toto Haberovo vyhlásenie nepochopilo a prekrútilo. Dnes sa aj tak stále všade dočítate pravdivú verziu – Habera po tomto Superstar celkom končí s porotcovaním.
Je toho už priveľa a dosť zanedbal hudbu, čo mu vyčítalo nie len mnoho ľudí zo šoubiznisu, ale už aj veľké množstvo fanúšikov. Koncertujúci a spievajúci Habera je dnes tak vzácny, ako krásne počasie. Tak želáme Palovi, nech ešte tento ročník vydrží a potom ho už možno niekto zastúpi. No i tak sa isto objaví ako hosť večera, podobne ako sa doteraz objavil na Superstar Michal David, či Karel Gott. A mohli by sa hrať a spievať Haberove pesničky. Uvidíme, čo bude.
Honorár je síce vždy vysoký a slušný, ten čas a nervy ale možno za to nestoja. Spýtate sa kohokoľvek na Haberu a povie „Hej, ten z poroty.“ Kedysi to bolo „Jasné, Lietam v tom tiež, Reklama na ticho…. atď“.

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Tejty