Oficiálne info: 24 semifinalistov je na svete!

Tlačová správa TV Markíza: Druhá séria úspešného speváckeho projektu Česko Slovenská SuperStar poodhalila rúško tajomstva a predstavila spevákov a speváčky, ktorí uspeli v kastingových a divadelných kolách a prebojovali sa až do semifinále!

Posty pre najnadanejšiu dvadsaťštvorku spevákov a speváčok druhej série speváckej show Česko Slovenská SuperStar, ktorí postúpili do semifinálových kôl, sú obsadené! Len tí najlepší zo všetkých speváckych talentov, ktorí sa do súťaže prihlásili, svojím speváckym výkonom obstáli pred nekompromisnou porotou a úspešne prešli náročnými kastingovými a divadelnými kolami, sa prebojovali až do semifinále. Od tejto chvíle budú o osude dvanástich dievčat a dvanástich chlapcov rozhodovať výhradne diváci prostredníctvom zaslaných sms hlasov.

Dvadsaťštvorka semifinalistov, ktorých porota nechala postúpiť do živých prenosov, má už za sebou svojich „päť minút slávy“. Spoločne s novinármi sledovali svoju pondelkovú „Dlhú cestu“ súťažou, ktorá ich doviedla až k priamym prenosom. Tie začínajú už tento víkend! Diváci sa môžu tešiť nielen na lahodné spevácke výkony – aj vizuálny zážitok bude stáť za to! Ako okomentovali moderátori večera Leoš Mareš a Tina, tohtoroční semifinalisti vyzerajú naozaj príťažlivo: „Priame prenosy SuperStar by mohli s prehľadom konkurovať súťažiam krásy.“

Semifinálová 24-ka druhej série Česko Slovenskej SuperStar
Petr Ševčík, Alexandra Vokáliková, Jerguš Oravec, Celeste Rizvana Buckingham, Ellenwood Noah Scot, Simona Fecková, Michal Šeps, Aneta Salačová, Lukáš Ondruš, Monika Povýšilová, Martin Kurc, Gabriela Gunčíková, Marcel Dragúň, Jana Karasová, Matěj Piňák, Alžběta Kolečkářová, Lukáš Adamec, Petra Huliaková, Tomáš Jurenka, Sára Milfajtová, Martin Harich, Dorota Dragulová, Jan Ráček, Klaudia Pappová

24 najlepších spevákov a speváčok, ktorí postúpili do semifinálových kôl, uvidíte naživo už tento víkend v priamych prenosoch na obrazovkách TV Markíza!

Sobota 19. marca o 20 hod. – 1. semifinálový večer
Nedeľa 20. marca o 20 hod. – 2. semifinálový večer
Pondelok 21. marca o 20 hod. – Rozhodnutie

Viac na www.superstar.tv a www.facebook.com/superstarnova
PR oddelenie TV Markíza
foto: TV Markíza

Pridaj komentár