Čo ráno po prvom večeri rieši bulvár?

Naše dementné bulvárne médiá internetové aj tlačové chcú opäť zvyšovať predajnosť ako inak než sprostosťami. Riešia sa dnes len tri témy. Vraj nová favoritka Haberu, potom Helena Zeťová a výstrih Tiny.

Kým u nás sa dozviete niečo aspoň trochu inteligentné, v Novom čase – hyene prvej triedy, sa dočítate, že Paľo Habera má medzi adeptkami na titul Superstar už svoju favoritku, bývalú striptérku, alebo čo. Ale ako to vedia? Z čoho sa dovtípili, že sa na ňu usmial? Videl snáď nejaký ich redaktor niečo viac ako bežný divák? Alebo otvorene povedal, že to je jeho favoritka? Opäť si niekto niečo domyslel, aby bol zaujímavý. Na rádiu Expres beží reklama, že jedine v Novom čase si prečítate niečo o nej a v Novom čase nič poriadne a dôveryhodné. Ostatne, ako vždy.

Čo rieši online cas.sk? Absolútne nič hodnotné. Jediné, čo riešia je nahá Helena Zeťová. Opäť používajú ale slovo na Por…, aj keď v žiadnom prípade nejde o Por… . Cas.sk nepozná rozdiel medzi Erot… a Por… čo mi je veľmi ľúto, resp. mi je ľúto redaktorov, ktorí nevedia rozoznať rozdiel. To aj ja viem rozoznať rozdiel, hoci nie som diváčka tohto žánru. Hold Helena kedysi nafotila fotky a svet sa nezrúti, je snáď menej cenný človek? Online hyena sa musí neustále priživovať? Ale veď už mali zverejnené správy o tom, že niečo nafotila. Robila z toho veľké haló a to to isté haló mali v Čechách už pred viac ako 3 rokm a pred viac ako piatimi rokmi. Teraz sa priživil Nový čas, ale už minule jedným článkom po odhalení celej poroty a dnes znova, aby to malo zmysel, lebo každý predsa ide hľadať info o Superstar, čo to doteraz flákal. Trápny titulok článku “Por(n)otkyňa SuperStar Zeťová: Ukáže toto aj Slovákom?” je naozaj len dôkazom o tuposti nášho média. Ale je tu aj titulok “Moderátorka SuperStar Tina: Strávila noc so súťažiacim” pričom v skutočnosti s ním bola pár desiatok minút, vybavila mu nocľah aj nejaké jedlo (o tom som včera písala aj u nás). Titulok, ako keby sa s nejakým mladíkom vyspala. Veď kto by na to neklikol?

bulvár a Helena Zeťová
foto: obrázok z noviniek na cas.sk – akoby nás malo baviť čítať, ako furt dookola píšu o tom istom. Tomu sa hovorí nedostatok informácii a improvizácia. Ale niekedy je to priveľmi okaté až hlúpe.Rovnaké články už na cas.sk vyšli v iných dátumoch, stále sa chcú vnucovať, lebo teraz je to viac aktuálne, ako keď to vydali minule?

A na topkách? Z titulnej strany sa dozviete jediné, a to že Tina mala lákavý výstrih. No a? Tak mala. Je sama pekná, má dobrú postavu a aj telo na to, aby ho mohla ukazovať. Má byť v roláku, alebo? Pluska.sk je trochu miernejšia, píše akurát o nadávajúcom Rytmusovi a anjelskej Tine. Redaktor Plusky asi ešte nevidel nadávajúceho Rytmusa, takže si to z včerajšieho večera mohol odpustiť. Bohvie aký by bol titulok, keby naozaj nadával. Nakoniec z našej tlače sa nedozviete dnes ráno absolútne nič zaujímavé a hodnotné.

Pridaj komentár