Petr Ševčík – I Like It (Enrique Iglesias)

V úvode rozprával, že sa mnohé veci zmenilo, že si ho všíma okolie aj ľudia, ktorých nepozná. Bude spievať skladbu od Enriqueho Iglesiasa. Prepáč Petr, bolo to staršné. Štáb mu vypol mikrofón a tak jeho prvé slová vyzneli niekam do prázdna. Petrovi vôbec nešiel spev, v nízkych tónoch vôbec, niekde vo výškach to bolo únosné.
K spevu sa však musel pridať aj tanec. Tanec Petr moc neukázal, ale nebolo to ani zlé. Paľo Habera poznamenal, že zvukár, ktorý nezabezpečil takýto mikrofón by mal letieť a je to neprofesionálne. Inak celkom Petra zdrbal, v podstate oprávnene. rytmus povedal, že si vybral zlú skladbu. Gábina chce, aby petr našiel bývalú formu, tiež bola sklamaná. Hodnotila len veľkú snahu, ale výsledok sa míňa. Helena Zeťová povedala len toľko, že Petr má vážne silu hlasu vo výškach a dole sa nič nedeje. Pochválila aspoň jeho oblečenie.

Latest Comments
  1. vlado

    ty mi zase pripadas ako keby si prisiel spievat rovno z kostola. Niekedy mi tvoj usmev lezie riadne na nervy a nech s tebou spravia vizazisti cokolek, aj tak nemas sexepil. Podla mna si gay!

Pridaj komentár