Lukáš Fedor to slovne natrel Rytmusovi

Lukáš Fedor je výkuk. Chlapec, ktorý na pohľad nevyzerá vápne, skôr bojazlivo a zúbožene, pripomína prorotyp chlapca, ktorý musel mať už na základke ťažký život a byť terčom posmechu pre vyjadrovanie aj vzhľad. Pripomína i spolužiaka, ktorý žil podobne. Lukáš prišiel na šou zaspievať, zaspieval strašne.

No druhým jeho poslaním bolo povedať svoj názor a aj ho povedal. Rytmusovi otvorene povedal, aj keď bojazlivo a rozkúskovane, že v šou nemá čo hľadať lebo nie je spevák. Rytmus v tom momente zmenil výraz, cez tú tmavšiu pokožku sa dalo rozoznať trochu začervenanie. „A Príbeh je čo?“ reagoval Rytmus a vytasil asi jedinú skladbu kde naozaj spieva, aj keď podľa jeho fanúšikov s počítačovou úpravou. Nech je ako chce, doteraz hodnotil celkom dobre, zapáčil sa nám v porote a uznávame ho. My sami sme mali v redakcii iný názor na Rytmusa, podobný na ten Lukášov. Treba pripomenúť, že súťažiaci nevidia, ako boli hodnotení druhí a kastingy sa odohrávali pred niekoľkými týždňami. Dnes meníme názor my, možno aj viacerí ďalší. Je pravdou, že Rytmus nie je spevák, odvolávať sa na Príbeh, to je ako mať jedno eso na ktorom budem stavať, že nie som len rapper, ale aj spevák. Ale dobre. Lukáš mal ako prvý odvahu povedať svoj názor na účasť najtvrdšieho (fyzicky) porotcu, len škoda že to nebolo súvislé a priame.

Latest Comments
  1. robo molnar

    ahojte sledoval som kastingy superstar myslel som si ze prebiehaly v slovenskych a ceskych mestach a nie v dzungli. Vsimol som si ze mate medzi sebou OPICU smradlavu. A este aj prasteny HABERA to je to prave ozivenie pre toto zosmiesnovanie ludi ale ked jemu niekto nieco povie tak to sa mu uz neluby vylyzanec drbnuty my ho tu volame zosita papula ozivte to este tym ze tam date palmy aby mal kde opiciak pobehovat a krajcirsku dielnu nech ma zosita papula kde klbka zhanat a triast ten svoj vylyzany mozog posielam ovocie.

Pridaj komentár